Zdravniki so dobri diagnostiki. Ne vem pa, od kdaj napovedujejo tudi prihodnost.
Pri enem zdravniku mi je ostalo samo še 5 let življenja. Pri drugem maksimalno 10 let. Če v teh prejetih prognozah, sama ne bi bila tako stabilna, odločna, bi kaj hitro spregle
Zunaj ne more nikoli biti tako jasno
Pred tabo je izpoved, življenjska izkušnja, kako včasih zgleda proces sprejemanja sebe. Taki kot smo, smo ok, čeprav nismo po družbenih normah.