Ne, meni na koncu mojega življenja ne bo žal …
Veliki življenjski koraki, odločitve se ne zgodijo čez noč. Začnejo namreč brbotati nekje v ozadju, kot tihe iskrice hrepenenja.
Kako izbiraš v življenju: “moram” ali “želim”?
Želiš živeti strastno, energično, zadovoljno in izpolnjeno? Želiš biti Avtentična, pristna in originalna? Si želiš biti ti, ti?