Pričevanje #1:

Terapija TCT® je bila super, vendar sprva nisem vedela, kako bo potekala. Seveda zame je bilo boleče..vse to si priznat..in dejansko videti. Vendar tudi zelo osvobajajoče in lažje, saj zdaj razumem zakaj so se mi stvari dogajale. Ko vidiš zakaj..lahko sprejmeš in odpustiš… In tudi lažje mi je, ker vidim, da nisem za situacije jaz kriva..in tudi da te zadeve, za katere me psihirajo ..niso moje. Lažje bom šla svojo pot..saj zdaj vem česa si želim..in česa ne. In terapija mi je povrnila moč do sebe! Saj nihče, kot samo jaz imam pravico odločati o svojem življenju in kako ga živeti.

Pričevanje #2

Učinki prve terapije TCT® se kažejo v mikro premikih, ki pa imajo makro posledice potem zame. :) Kar želim povedati je, da so ti mikro premiki, majhne, drobne, komaj slišne misli, ki pa jih slišim, so pomembne zame in zaradi njih in njihovega upoštevanja potem delujem drugače. Največji napredek pa je v partnerskem odnosu. Takoj v petek, ko sem prišla domov sva oz sem razčiščevala. Učinek je, da se spet počutim povezano s svojim partnerjem, veliko bolj suvereno v službi in pomirjeno v odnosu do staršev.

Pričevanje #3

Na moji tretji terapiji se je po mojem mnenju zgodilo nekaj neprecenljivega – koščki sestavljanke so se sestavili v celoto. Čeprav sem se prej vseh teh koščkov sestavljanke zavedala, sem v sebi čutila nek manjko. Praznino, del mene je manjkal. Iskala sem ga v odnosih s starši, s predniki, v odnosu s partnerjem, tudi v občutenju do hčerke.Mislila sem, da bom ta manjko zapolnila s tem, ko bom v službi uspešna. Če se bom ukvarjala s hobiji, napisala knjigo, delala Reiki in drugim pomagala. Se učila, brala, meditirala, veliko hodila. Hrepenela po duhovnosti. Nisem prepoznala, nisem se zavedala, da vse to povezuje del mene, ki je spiritualen. Tisti po katerem sem dolgo hrepenela, in ki je vedno bil tu. Me vodil, podpiral in čuval. Na terapiji sem vse svoje koščke sestavljanke predstavila Poloni, o njih govorila, žalovala, bila jezna in razočarana. Obupana in sama. Pa vendar se je v vsem tem skrival tudi ta košček, spiritualni, kar je Polona prepoznala in mi reflektirala. S tem, sem sestavljanko sestavila v celoto in jo integrirala vase, v vse kar sem, kar sem bila in kar si želim biti. Hvala.

%d bloggers like this: